Firma Profili

DKC ZEMİN; Konya'da Zemin parlatma, epoksi zemin kaplama ve iş güvenliği çizgi çizimi alanında hizmet vermektedir.


İş ve yaşam alanlarında ağır şartlarda kullanılmış, kirlenmiş, parlaklığını ve canlı görünümünü kaybetmiş zeminlerin silimini yapıyor ve eski parlak görünümüne kavuşturuyoruz. Beton siliminden sonra zeminin ayna gibi parladığına şahit olacaksınız.


Hizmetlerimizin İçinde; Beton zemin silme ve parlatma, mozaik zemin silme ve parlatma, mermer silme ve parlatma, epoksi zemin kaplama ile fabrika otopark çizgi uygulamaları yer almaktadır.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Ülkemizin her köşesine hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz size güven verecektir. Kullandığımız kaliteli malzeme ve usta işçiliğimize hayran kalacağınızı buradan belirtmek istiyoruz.


zemin parlatma, zemin silme, zemin cilalama, zemin temizliği, beton zemin cilalama, beton zemin temizliği, beton zemin parlatma, beton zemin silme, beton parlatma, mozaik zemin cilalama, mozaik zemin temizliği, mozaik zemin parlatma, mozaik zemin silme, mermer zemin cilalama, mermer zemin temizliği, mermer zemin parlatma, mermer zemin silme, beton silim fiyatları, beton silme fiyatları, karo silme fiyatları, karo silim fiyatları,